Postegro Lili Neden Çalışmıyor? Kapatıldı mı? 2021

Postegro, son zamanlarda hayatımıza giren ve merak ettiğimiz ama ulaşamadığımız gizli instagram profillerine erişerek, kolayca gizli profilleri görebilmemize yarayan bir uygulamaydı, ancak bu etik olmayan bir durumdu, çünkü izinsiz bir şekilde insanların gizli profillerini görebiliyorduk. Postegro Lili neden çalışmıyor demekten millet kafayı yemiş durumda. Peki şu anda aklımıza gelen sorular şu: Postegro Lili neden çalışmıyorPostegro kalktı mıLili neden açılmıyorLili neden çalışmıyor? İşte hep birlikte bu soruların yanıtını bulmaya çalışacağız.

Malumunuz üzere Postegro’nun bir diğer adı da Lili olarak geçmekte. Bundan dolayıdır ki kullanıcılar arama motorlarında Postegro’yu Lili olarak da aratmaktadırlar. Şu anda kullanıcılar hem Postegro’ya giriş yaparken kullandıkları Instagram hesaplarını kullanamıyor hem de Postegro’nun sitesine de giriş yapamıyorlar. Yani anlayacağınız Postegro kullanan Instagram kullanıcıları mağdur durumdalar. Hesaplar, yapılan araştırma neticesinde Postegro tarafından ele geçirilmiş durumda. Sonuçta Instagram kullanıcıları Postegro’ya erişebilmek için Instagram kullanıcı adlarını ve şifrelerini kullanıyorlardı. Haliyle Postegro ve Lili’nin yöneticileri bu şifrelere tam erişim sağlayabilmekteydiler. Instagram kullanıcıları etik olmayan gizli profilleri görme isteklerini yaparken bilgilerinin başkalarının eline geçme riskini göze alarak ona göre hareket etmeleri gerekirdi.

Postegroya ve Liliye Giremiyorum 2021

Postegroya ya da Liliye giremiyorum, Postegro Lili neden çalışmıyor diyen kullanıcılar an itibariyle Lili ve Postegro’ya giriş yapamamaktadır. Bununla birlikte bu kullanıcılar Instagram hesaplarına da giriş yapamamaktadırlar. Postagro lili kullananların büyük çoğunluğu bu servisten ücretsiz olarak faydalanıyordu, bir kısım kullanıcılar da belirli bir ücret mukabili sınırsız bir şekilde hesapları görüntüleme, kendisini gizleme gibi özellikleri satın aldılar. Ancak şu anda Lili ve Postegro’ya da giriş yapamadıkları için para ödeyen güruhun paraları da boşa gitmiş gibi gözükmektedir.

postegro lili neden çalışmıyor

Postegro Lili Neden Çalışmıyor

Peki Postegro Lili neden çalışmıyor? Bu sorunun cevabını şu an çok insan arıyor. Lili’nin çalışmama sebeni şu ki Postegro yöneticileri hesapları ele geçirdi ve özellik satın alanların parasının üstüne yattı. Bu sistem Instagram tarafından sürekli olarak engellenmeye çalışılan bir sistemdi. Postegro ve Lili’nin websitesi olan https://webpostegro.net adresine girildiğinde “The service has been terminated permanently. You will redirect another site.” hatası ile karşılaşmaktayız. Yani Türkçe meali şu ki: “Hizmet kalıcı olarak sonlandırıldı. Başka bir siteyi yeniden yönlendireceksiniz.” demek oluyor. Ardından kullanıcıları “MobContact” adında bir telefon rehber programının yer aldığı Google Play sayfasına yönlendirmektedir.

Postegro Lili Neden Açılmıyor

Postegro Lili neden çalışmıyor sorusunun cevabı gayet açık görünmektedir. Postegro yöneticileri tam olarak sırra kadem bastılar. Postegro ve Lili kullanan kullanıcılara şimdiden geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden maalesef. Kullanıcıların kullanmış oldukları Instagram hesapları gitti, üstüne özellilk alanların da ödemiş oldukları paralar gitti. Giden paradan öte gerçek Instagram hesapları ile Postegro ve Lili kullanan kullanıcılara oldu. Çünkü bu hesap sahiplerinin tüm kişisel paylaşımları başka kişilerin elinde geçti. Eğer siz de bu kişilerin arasıdaysanız geçmiş olsun. Umarız Instagram hesabınızda kullandığınız kullanıcı adını çok sevmiyorsunuzdur. Eğer çok seviyorsanız üzülmeniz bir kat daha artmıştır.

Bunların dışında önemli olan bir konu da konuşma geçmişi. Çünkü konuşma geçmişlerinde genelde özel konuşmalar yer alıyor. Postegro Lili neden çalışmıyor diyen kullanıcıların asıl kafasına takılan soru konuşma geçmişleri olmuştur diye düşünüyoruz. Temennimiz bir şekilde hesabınızı kurtarabilmeniz yönünde.

Postegro Kalktı mı

Postegro Lili artık kalktı mı diye soracak olursanız, evet, artık bu siteler yok, yani sahipleri tarafından kapatıldı. Çünkü Postegro ve Lili yöneticileri kişilerin Instagram hesaplarını ele geçirerek ortalıktan kayboldu. Postegro şu anda kullanılamıyor çünkü mobil uygulaması ve web sürümleri olan Postegro Web ve Lili Web kullanıma kapatıldılar .

Anlatacaklarımız bu kadar, peki siz Postegro’nun ve Lili’nin kapanmasından nasıl etkilendiniz? Yorumlarda durumunuzu bizlerle paylaşarak sizinle aynı durumdaki kişilere ulaşabilirsiniz.

Postegro ve Lili Tekrar Aktif Oldu mu?

Güncelleme: Postegro Lili neden çalışmıyor diyen kullanıcılara yeni bir haber! Postegro ve Lili an itibariyle tekrar yayına girmiş durumda. Sitelerinde yapılan açıklamada, sitelerinin hackerlar tarafından hacklendiğine yer vermişler. Ve kullanıcıların Instagram hesaplarının ellerinden alınması meselesinin kendileriyle alakası olmadığını dile getirmişler. Ancak burada kafaları karıştıran bir husus var. Postegro kapatıldığı zaman siteye girilmeye çalışıldığında MobContact adlı bir uygulamanın Google Play yükleme sayfasına yönlendirdiğini hatırlıyoruz. Tekrar açılan Postegro ve Lili’nin ana sayfasında aynı uygulamanın reklamı yer almakta. Bu durum kafaları oldukça karıştırmaktadır. O yüzden ötürü tekrar Postegro ve Lili kullanmak isteyen kullanıcıların dikkatli davranmaları gerekiyor.

Son durum: Fatura Yatırma olarak tavsiyemiz, bu siteye bir daha girmemenizdir. Çünkü postegro lili tekrar kapandı. Bu artık hack saldırısından öte dolandırıcılık boyutuna ulaşmış durumda. Uzak durmanızda fayda var.

About the author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share on Social Media